Relaxační sedačka ROMEO – samet, masiv, šedá

5 590 

Relaxační sedačka ROMEO – samet, masiv, šedá od KupZidle.cz za báječnou cenu 5990 Kč

Katalogové číslo: 3247378 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:KupZidle.cz

Popis produktu

Relaxační sedačka ROMEO je ve skandinávském stylu s kubistickými prvky. Charakteristickými prvky této sedačky je výrazné čtvercové prošití sedáku i opěráku, masivní sedací korpus s ostrými liniemi v kontrastu s vysokými štíhlými nohami. Nosnost 200 kg.
Hlavní přednosti dvojsedačky

Příjemná sametová látka
Poutavý design
Nosnost 200 kg
Výhodná cena

Sedačka je celočalouněná, včetně zad. Lze ji použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti. Může sloužit jako výrazný solitér, nebo s křesly jako sedací souprava. Své uplatnění najde v chodbě, hale, obývacím pokoji i ložnici.
Potah je z látky v šedém odstínu, kostra z masivního dřeva, vyplněné je kvalitní PU pěnou. Sedáky jsou ještě zpevněny elastickými popruhy pro zvýšení komfortu pohodlí. Štíhlé kónické nohy jsou z masivního dřeva v přírodním odstínu. Nosnost je 200 kg.
Pohodlí a vnitřní prostornost této sedačky ocení jistě každý. A pokud si ještě opřete ruce o zvýšené područky a nebo si lehnete, budete dlouho otálet, než sedačku opustíte.
Rozměry:
– šířka 128 cm
– hloubka 75 cm
– výška 75 cm
– výška sedu 47 cm
Materiál:
– sametová tkanina
– masivní dřevo

Relaxační sedačka ROMEO – samet, masiv, šedá od KupZidle.cz za báječnou cenu 5990 Kč