KARE Design Rohová sedačka Gianni – šedá, levá

67 490 

KARE Design Rohová sedačka Gianni – šedá, levá od Kare-shop.cz za báječnou cenu 67490 Kč

Katalogové číslo: 3424105 Kategorie: , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Kare-shop.cz

Popis produktu

KARE DESIGN Rohová sedačka Gianni – šedá, levá: Součástí rohové sedačky Gianni je pět polštářů, které uživatelům zajišťují vysoký komfort při relaxaci. Pevná podnož z nerezové kartáčované oceli umožňuje sedačku zatížit až 480 kg. Sedačka je vhodná zejména do moderních interiérů. Nízká sedačka je potažena šedou polyesterovou látkou, která je příjemná na omak. Pořiďte si praktickou a krásnou rohovou pohovku, která potěší celou rodinu! K dispozici je také v opačném provedení.

Krásná sedací souprava s technologií Easy Clean

Kompaktní designová rohová sedací souprava je skvělým řešení do každého většího obývacího pokoje – moderní klasika! Jen se usaďte a opřete se – je to skvělé. Dát si nohy nahoru – ještě lepší! To je přesně důvod, proč rohová pohovka Gianni kombinuje velkorysé sezení se širokou část pro lenošení, vše ultra pohodlné. Tvar rohové pohovky je do L a je vhodná i pro občasné spaní. Nejlepší na tomto čalouněném nábytku je jemný potah z melírované látky s technologií Easy Clean, která odpuzuje nečistoty a vodu. Gianni je Ideální pohovka do obývacího pokoje pro rodiny s dětmi nebo domácími mazlíčky.

Proč se rozhodnout pro sedačku Gianni

Sedačka je v šedé barvě včetně 5 polštářů pro maximálně pohodlné sezení a dostatek prostoru k lenošení.

Hodí se ke každému stylu bydlení, díky tmavší barvě a matnému rámu působí extra lehce.

Látka je chráněna technologií Easy Clean, což je povrchová úprava odpuzující nečistoty a vodu. Je tedy skvělá pro rodiny s dětmi a mazlíčky.

Má robustně zpracovaný rám ze dřeva

Rozhodou se můžete i pro jiné barvy a velikostech a zvolit si lenoškou na pravé nebo levé straně.

Má matné lakované nohy z oceli

KARE Design Rohová sedačka Gianni – šedá, levá od Kare-shop.cz za báječnou cenu 67490 Kč