IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x 80 cm Barva látky Vena: Vena 20 (černá)

15 729 

IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x 80 cm Barva látky Vena: Vena 20 (černá) od Luceda.cz za báječnou cenu 15729 Kč

Katalogové číslo: 3439761 Kategorie: , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Luceda.cz

Popis produktu

Pohovka DOLTONE je kus nábytku, který se díky svému vzhledu hodí do jakéhokoliv interiéru – od moderních přes industriální až do prostorů s minimalistickými prvky. Skvěle zapadne také do komerčních prostor (recepce, studijní místnosti, kanceláře apod.) 
Pohovka je potažena kvalitní látkou VENA, která se snadno čistí a je příjemná na dotek. Pohovku nabízíme v několika barevných variantách.
    
Rám pohovky je vyroben z masivního dřeva a nábytkové desky. V sedáku a opěradle je pružina typu BONELL o síle drátu 2,4 mm, která zajišťuje vysokou pružnost a trvanlivost posedu pro mnoholeté používání. Vysoce flexibilní PUR pěna T 30 o síle 3 cm je tvarově stálá, pružná a pevná. Pohovka je velice stabilní, jelikož je umístěna na vysokých kovových nohách v černé barvě. 
Pohovka není rozkládací, tedy bez možnosti spaní. Pohovka zajišťuje vysoký komfort při odpočinku a pohodlné sezení nejen při sledování televize a to díky použitým materiálům a způsobům výroby.Pohovku nabízíme také jako set s křeslem, kterou můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu!Rozměry pohovky:
Nábytek je zcela nový, zabalený v originálním obalu a částečném demontu určený pro vlastní montáž.

IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x 80 cm Barva látky Vena: Vena 20 (černá) od Luceda.cz za báječnou cenu 15729 Kč